Kontakt

„Hranice můžeme překonávat i v online světě.“

Přednášková scéna je pro nejbližší měsíce v troskách, my se ale přednášek vzdát nechceme a nevzdáme. A co ty? Přidáš se?

Napiš nám na email: info@cestoklub.cz

Jirka Kalát

Cestující pisálek přednášející pro lidi, kteří rádi naslouchají. Miluje Blízký východ a Severní Afriku, ale rád se toulá kdekoliv, kde je možné zažít nějaké to dobrodružství či poznat něco nového. Je autorem knihy Všichni tady lžou, spolupracuje s několika časopisy i cestovatelskými portály a přednáší na festivalech i různých místech po celé ČR.

Covid-19 zamezil cestování a přerušil přednáškové turné nejen jemu, ale celé řadě jeho přátel. Když ho oslovil Jirka D. se základní myšlenkou Cestoklubu příliš neváhal a do projektu se vrhl. Osobně zatím přednášet nejde, ale vytvořit prostor pro přednášky ano, tedy hurá do toho.

Jirka Dolejš

Někdo koho už štvalo, že cestovatelé nemají kde přednášet a nebo je to pro ně technicky složité. A také to, že když někam jel, musel složitě sledovat, kdo kdy o dané destinaci někdě bude vyprávět. V době virové pak nemohl nikam, ale to se s cestoklubem mění...