Jak se fotí Izrael a Jordánsko
Přijměte pozvání na další z pravidelných setkávání příznivců fotografie v galerii Czech Photo Center, kde představíme fotografa Davida Moulise.
Davida k fotografii přivedla touha zaznamenávat život kolem sebe a u této ideje zůstal dodnes - věnuje se především reportážní street fotografii. Vystudoval kulturní antropologii Předního východu a účastní se i archeologických výzkumů v Jeruzalémě, který je mu stálým zdrojem fotografické inspirace.
Akci můžete zde sledovat online a nebo navštívit osobně 26. 1. 2023 od 18.00 hod v galerii Czech Photo Centre v Praze.
Pro sledování streamu zdarma musíte být přihlášeni
Na tuto přednášku můžete po přihlášení kouknout úplně zdarma.
🔥 Přihlásit a hned sledovat ZDARMA 🔥Členství v ceně 599 Kč za první měsíc. Poté automaticky za 599 Kč měsíčně.
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:
David Moulis (1984)
David Rafael Moulis vystudoval Kulturní antropologii Předního východu a Biblickou teologii. Do Izraele se vrací pravidelně od roku 2005. Pobýval zde jako student na Hebrejské univerzitě a každým rokem se účastní archeologických výzkumů v Jeruzalémě a širším okolí. Nejvíce času tráví “na ulici”, aby zachytil neobyčejně pestrý a zajímavý život lidí, jejichž tradice a historie sahají tisíce let do minulosti. David při focení střídá moderní techniku s analogovými přístroji a ve Svaté zemi se snaží najít inspiraci mimo jiné i pro výtvarnou tvorbu.