Portugalsko – pohodová země na břehu Atlantiku

Portugalsko známe z hodin zeměpisu a dějepisu jako zemi objevitelů, ale o jeho objevování se už zas tak často nemluví. Pojďte se mnou načerpat energii z portugalského slunce, pohody a dobré nálady. Navštívíme malebné vesničky, historická města, středověké hrady a poutní místa, skalnatá pobřeží i písčité pláže. Projdeme se po horách, parcích a zahradách. Vykoupeme se ve vodopádech i v moři. Ochutnáme francesinhu, mariscadu, sardinhas, pastel de Belém a další pokrmy, pochutiny a samozřejmě nápoje, neb zejména místní vína si nesmíte nechat ujít. Então, vamos lá!

Země v přednášce:

Pro sledování streamu musíte být přihlášeni a mít zakoupené členství Premium, platné v den vysílání nebo jednorázově tuto přednášku

Kouknout na stream bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a v čase streamu sleduji,
nebo později max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥
sledovat 18. 3. 2024 od 20:00 online
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Katka Bartošová

Procestovala různé kouty České republiky, Evropy i Světa. Nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika, a to především kulturou, obyvateli a nádhernými přírodními scenériemi. Po Chile, Argentině a Peru se na jaře vydala do Mexika. Během posledních let si rozšířila jazykové znalosti o portugalštinu a letos strávila dva měsíce v Lisabonu. Cestování a cestovnímu ruchu se věnuje nejen ve svém volném čase, ale i v pracovní rovině.