Kuba - Viva Cuba Libre!

Neexistuje žádná jiná země, která by se dala ke Kubě přirovnat. Jedinečná atmosféra, dechberoucí příroda, fantastičtí lidé, ale také dennodení nelehká realita. Kuba, kde vládne dodnes socialismus, se v mnohém zasekla v čase. Přes nedostatečnou infratrukturu a výzvy ale místní umí brát život s úsměvem a humorem. Jak se žije v zemi, která byla do velké míry ovlivněna i Československem? Jak se dnes cestuje po Kubě a co byste neměli minout? Přednáška plná lidských příběhů, ale také cestovatelských tipů o tomto karibském ostrově. Kuba není cestovatelská destinace jako každá jiná a to z ní dělá jednu z nejzajímavějších zemí na celém světě - ať už na poslech či na poznání.

Země v přednášce:

Pro sledování streamu musíte být přihlášeni a mít zakoupené členství Premium, platné v den vysílání nebo jednorázově tuto přednášku

Kouknout na stream bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a v čase streamu sleduji,
nebo později max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥
sledovat 8. 10. 2023 od 20:00 online
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Lenka Kosmatová

Cestovatelka Lenka za svých 24 let navštívila už 44 zemí na 4 kontinentech světa a v některých z nich pracovala či studovala. Objevuje méně typické destinace a ráda ukazuje, že každá destinace má co nabídnout. Jejím největším a nejodvážnějším výletem byla cesta stopem z Mexika až do Kolumbie.