Východní Afrika

Co se stane, když se v nejtužším covidu rozhodnete odejít z práce, dát příteli pusu na rozloučenou a odletět směr východní Afrika? Tak přesně na tuto otázku vám dá přednáška o tříměsíčním putování hned šesti africkými zeměmi zevrubnou odpověď. Podíváme se společně do Rwandy za jejími milými, osudem zkoušenými obyvateli a přírodními krásami (ale také šílenými protipandemickými opatřeními!), do Konga za gorilami, do Ugandy za šimpanzi a mouchami tse-tse, do Keni (nejen) na pláž, do Zambie k vodopádům a do Tanzánie na safari, na návštěvu k masajům i kmeni lovců. A taky za delfíny na Zanzibar. Věřte mi, byla to jízda - a premiéra přednášky bude taky! ;)

Země v přednášce:

Pro sledování streamu musíte být přihlášeni a mít zakoupené členství Premium, platné v den vysílání nebo jednorázově tuto přednášku

Kouknout na stream bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a v čase streamu sleduji,
nebo později max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥
sledovat 25. 6. 2024 od 20:00 online
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Lucka Kohoutová Vinická

Cestovat začala už jako malá s rodiči a v roce 2014 se poprvé vydala na dobrodružnou cestu jen s krosnou a kamarádkou do Kostariky. Tento způsob cestování si zamilovala a tak už jezdí jen s co nejlehčím báglíkem a se svým manželem, občas ale ráda vyrazí i sólo. Do její „kontinentální“ sbírky jí chybí už jen Antarktida a byla už v téměř osmdesáti zemích světa. Z těch si nejvíc oblíbila Peru, Tibet a Barmu. Nejvíc času ale strávila v Africe – někdy čistě cestováním, někdy i nomáděním. Když se všechny africké cesty posčítají, dají dohromady už skoro devět měsíců jejího života. Na cestách moc ráda fotí a nejvíc ji zajímají (a dojímají) divoká zvířata, staré kultury a intenzivní zážitky.