Dobrodružství na Taiwanu / Taiwan Adventure

Milí diváci Kolem světa. Možná už jste měli možnost navštívit některou z mých několika přednášek o Taiwanu, takže pravděpodobně tušíte, že je tento malý ostrov ve východním Pacifiku opravdu plný úžasných míst a je parádním místem k cestování i životu (já sám tu přebývám už přes 11 let).

Na přednášku “Taiwan Adventure” jsem si připravil ale pro vás připravil něco trochu odlišného. Tentokrát žádné přejídání se na nočních trzích, poflakování se po městech, po památkách a chrámech. Už toho bylo dost! Po Vánocích se musí přece hubnout a tak se tentokrát spolu vydáme na pořádný trekking do vysokých hor, za pěší turistikou do subtropických pralesů okolo Taipei, podél úžasně průzračných řek na river tracing, pod hladinu Tichého oceánu za šnorchlováním, na kole i na motorce projedeme úžasné východní pobřeží ostrova a na závěr pak na jachtě dojedeme pod jedinou aktivní sopku Taiwanu. Prostě velké dobrodružství na malém Taiwanu! Těším se na vás 10. února!

P.S. A kdo jste ještě s Taiwanem neměli tu čest, pak mrkněte na moje fotky na https://hajek.tw, webovky https://tofutaiwan.cz nebo super virtuální prohlídku Taiwanu na https://hjk.tw/KolSveTW360

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Martin Hájek (1984)

Od roku 2009 je mým domovem Taiwan. Společně s mým nejlepším parťákem a manželkou v jedné osobě každou volnou chvíli poznáváme tento úžasný ostrov a stále nemáme dost. Naše zkušenosti a zážitky předáváme dál s vidinou toho, že se tento málo známý kout Asie dostane více do podvědomí cestovatelů. Taiwan můžete navštívit společně s námi - provozujeme zde cestovní agenturu Tofu Taiwan Tours.

Mimo Taiwan jsou mojí doménou mnohé další země jižní, východní a jihovýchodní Asie, Můžete se se mnou setkat v korálovém moři Indonésie, tropických pralesech Bornea, na treku v Nepálu nebo na lyžích v Japonsku.