Jordánské království

Jordánské království je jednou z cestovatelsky nejatraktivnějších zemí Blízkého východu. Kombinuje v sobě obrovské množství historických památek včetně proslulé Petry, přírodního bohatství a zároveň vysoké bezpečnosti a pohodovosti místních obyvatel. K tomu dobrá turistická vybavenost, infrastruktura a relativně malá rozloha dělají z Jordánska destinaci, kterou by šlo nazvat jako Blízký východ pro začátečníky.
Jordánská společnost je ale poměrně složitý systém, který stojí na úplně jiných základech, než na jaké jsme zvyklý. Proniknout do jejích tajů vám pomůže Omar Jamaein, který má v Jordánsku kořeny a prožil tam část svého života.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Omar Jamaein (1985)

Omar Jamaein je majitel CK Hamidi, průvodce a nadšený cestovatel. Nejvíc si užívá méně turistická místa, kontakt s místními obyvateli a trhy. Cestovku si nezaložil proto, aby seděl v kanceláři, ale aby spolu s dalšími cestovateli poznával svět a zprostředkovával jim autentické zážitky z různých koutů planety. Má rád historii a o země kam cestuje, se zajímá z hlubšího kontextu než pouze turistického.