Festival Zažij Nový Zéland 2021

3. ročník festivalu Zažij Nový Zéland se v důsledku aktuální situace odehrál online. Tříhodinový program vás zavede na návštěvu země, kterou tak dobře znáte z filmů Pán prstenů a Hobit. Vybrali jsme ty nejlepší přednášející, kteří vám představí Nový Zéland z několika různých úhlů pohledu, poznáte nejen nádhernou krajinu, ale i kulturu nebo historii původních obyvatel.

Festival je určen široké veřejnosti, ale poskytne i aktuální informace o programu Working Holiday.

Přednášející:

Tomáš Šapovalov - zakladatel projektu VisitKiwi.cz, autor webu www.whs-zeland.cz a správce největší česko-slovenské facebookové skupiny věnované programu Working Holiday představí nejen Working Holiday program, ale seznámí vás s aktuální situací na Novém Zélandu a přidá perličky ze svého pobytu v této zemi

Slávek Král - držitel českého rekordu ve stopování se podělí o své zkušenosti z low-cost cestování po Novém Zélandu, popovídá o širokém spektru prací, které absolvoval. Společně s Lucií povede diskuzi na téma sólo cestování.

Lucie Semanská - představí svou novou knihu Nový Zéland: Daleko na mapě, blízko k srdci, kterou během vysílání pokřtíme. Společně se Slávkem probere problematiku sólo cestování a vzájemně zhodnotí klady a zápory, které s sebou přináší rozdílnost pohlaví při cestování bez doprovodu.

Karel Štěpánek - napadlo by vás sehnat si na Novém Zélandu práci ve strašidelném domě? Karla to napadlo a nejen o této zkušenosti vám poví ve své přednášce.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 100,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Tomáš Šapovalov

2 roky žil v Karibiku na ostrově Svatý Martin, více než rok na Novém Zélandu. Navštívil Austrálii, Japonsko, Rusko, Samou a další země. Založil nejobsáhlejší informační portál o Novém Zélandu VisitKiwi.cz a na svém Youtube kanálu Dlouhovory vysílá vědomostní kvízy, velmi často s cestovatelskou tématikou a zajímavými hosty.