VIETNAM - jak na motorce či skútru ve Vietnamu

Kompletní přehled, co je potřeba znát při cestování na motorce, skútru, ve Vietnamu. Jak na velké okruhy, ale i jenom na krátkodobé půjčení, třeba jenom jeden den. Přednáška je určena pro zkušené motorkáře, ale i pro „nepolíbené dvěma koly“.

Dozvíte se například jak je to s řidičskými průkazy, kde a za kolik se skútry půjčuji, smlouvy, záruky, pojištění, nejlepší cesty, zásady jízdy, koupě motorky, opravy, obtížnost a další důležité rady.

Přednáší Zdeněk Porkert, cestovatel, který tráví ve Vietnamu měsíce ročně, projel na motorce i nejvzdáleněji kouty této obrovské země. Jezdí ve Vietnamu nejen na skútru po dobrých silnicích, ale na kvalitní krosové motorce v těžkém terénu.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Zdeněk Porkert (Vietnamista)

Zdeněk Porkert, cestovatel a fotograf, který přes 12 let cestuje po Vietnamu. Na kole, se stanem, autobusy, vlakem. Navštívil řadu zapadlých míst Vietnamu, kam noha turisty nevstoupila, včetně nejjižnějšího, nejsevernějšího, nejzápadnějšího a nejvýchodnějšího cípu země. Pobyl mezi menšinami v horách, okusil jejich tvrdý život. Mimo Vietnam procestoval většinu zemí JV Asie.